RSS kanál
Nákupný košík
0 ks
0.00 EUR s DPH
kosik
 Dobrý deň, ste neprihlásený, prihláste sa *
 alebo zaregistrujte sa ako firma, občan
 O nás   Váš profil   Dokumenty   Pošlite mi ponuku   Vyberte mi tlačiareň   Vernostný program   Zaregistrujte ma   Zabudnuté heslo 
*
*
Hľadať produkt
 
Kategórie Výrobcovia
 kat

Čítačky pamäťových kariet

 kat

Hard disky

 kat

Káble PC, redukcie, Huby USB, Prepínače

 kat

Klávesnice, myši, joysticky

 kat

Monitory

 kat

Multimédiá / audio

 kat

Optické mechaniky

 kat

Pamäťové karty

 kat

Pamäťové média, boxy, obaly, čistiace prostriedky

 kat

Projektory a plátna

 kat

Skartovače, rezačky papiera, rezačky kartónu

 kat

Skenery

 kat

Skrinky a zdroje

 kat

Software

 kat

Spotrebná elektronika

 kat

Spotrebný materiál

 kat

Svetelné zdroje

 kat

Tlačiarne a MFP

 kat

USB kľúče

 kat

Záložné zdroje a prepäťové ochrany

 
 
Kontaktujte nás

*Vaše meno:

*Váš email:

Váš telefón:

*Vaša správa/otázka:
*údaje musia byť vyplnené pre úspešne odoslanie.
 
*
Reklamačný poriadok

Postup pri reklamácii

Kupujúci informuje o reklamácii bez zbytočného meškania predávajúceho.
e-mailom na predaj@predaj-tonerov.sk
alebo vypíše a zašle reklamačný protokol

Predávajúci následne kontaktuje kupujúceho a dohodne si s ním ďalší postup riešenia reklamácie.
Vybavenie môže byť je nasledovné:

Žilina a okolie

- Renovované laserové kazety a atramentové kartridže
Po otestovaní a uznaní reklamácie priamo u kupujúceho je kazeta (resp. kartridž) vymenená za nový kus. Za chybu sa nepovažuje spotrebovanie spotrebného materiálu.

- Originálne laserové a atramentové kazety
Reklamácia sa neuznáva ak bolo minuté viac ako 10% toneru (resp. atramentu). Táto podmienka je vychádza z reklamačných podmienok výrobcov. V prípade uznania reklamácie servisným strediskom výrobcu je reklamovaný tovar vymenený za nový.

- Tlačiarne a multifunkčné zariadenia
Reklamovaná tlačiareň alebo multifunkčné zariadenie je po obhliadke predávajúcim od kupujúceho odobraté a doručené do autorizovaného strediska. Pričom ak je doba opravy dlhšia ako 48 hodín, Predavajúci zapožičia kupujúcemu iné zariadenie. Pri zapožičaní sa dohodne cena za 1 výtlačok, ktorá nesmie byť vyššia ako cena za 1 výtlačok reklamovanej tlačiarne alebo multifunkčného zariadenia. Výpočet sa vykoná na základe ceny a kapacity spotrebného materiálu udávaného výrobcom daného zariadenia.

Slovensko (resp. tovar doručený kuriérom)

- Renovované laserové kazety a atramentové kartridže
Laserové tonery sa menia ks za ks. Náklady na vyzdvihnutie reklamovaného toneru a zaslanie nového toneru hradí predávajúci.

- Originálne laserové a atramentové kazety
Reklamácia sa neuznáva ak bolo minuté viac ako 10% toneru (resp. atramentu). Táto podmienka je vychádza z reklamačných podmienok výrobcov. V prípade uznania reklamácie servisným strediskom výrobcu je reklamovaný tovar vymenený za nový.

- Tlačiarne a multifunkčné zariadenia
Reklamovanú tlačiareň alebo multifunkčné zariadenie kupujúci zašle na vlastné náklady do sídla predávajúceho. Uznaná a vybavená reklamácia je zaslaná späť ku kupujúcemu na náklady predávajúceho.

Predajca v deň prijatia reklamácie vystaví kupujúcemu doklad o prijatí reklamácie tovaru

ZÁRUČNÁ DOBA A ZÁRUČNÉ PODMIENKY
- Dĺžka záručnej doby sa riadi platnými ustanoveniami Zákona, trvá teda 24 mesiacov, s výnimkami stanovenými Zákonom.
- Niektorý výrobcovia uvádzajú hlavne pri atramentových kazetách dobu spotreby. Uvedená doba je označením obdobia, počas ktorého výrobca zaručuje bezproblémové použitie výrobku. Táto doba sa nezhoduje so záručnou dobou.
- Reklamácie vrátane odstránenia poruchy musia byť vybavené bez zbytočného odkladu, najneskôr do 30 dní odo dňa prijatia reklamácie (osobné vyzdvihnutie resp. deň doručenia zásielky kuriérom)

- Pri osobnom doručení tovaru neuznávame dodatočné reklamovanie druhu a počtu tovaru.

- V prípade zasielania tovaru prostredníctvom prepravnej spoločnosti je Kupujúci povinný tovar prehliadnuť pri prevzatí zásielky. Ak kupujúci zistí mechanické poškodenie tovaru alebo nekompletnosť zásielky (počet balíkov a ks) podľa prepravného listu, bez odkladu kontaktuje prepravcu a spíše zápis o škode. Následne kontaktuje reklamačné oddelenie predávajúceho kde bude reklamácia tovaru na základe zápisu o škode ďalej riešená.

- Reklamácie na tovar v nepoškodenom balení a reklamácie na zjavné chyby (poškrabanie, prasknutie) akceptujeme do 24 hod po prevzatí zásielky.
- Predajca nezodpovedá za chyby tovaru a neposkytuje záruku v zmysle týchto Všeobecných obchodných podmienok, ak má tovar odstránené alebo poškodené výrobné číslo, ak bol mechanicky poškodený po jeho prevzatí, poškodený v dôsledku prevádzkovania v nevhodných podmienkach, vystavený chemicky agresívnemu prostrediu, vysokej teplote elektrickému alebo magnetickému poľu, ak má odstránenú plombu alebo ak bol poškodený živelnou pohromou, poruchou elektrického prúdu alebo nevhodnou obsluhou.
- Pri neoprávnenej reklamácií účtujeme manipulačný poplatok vo výške 3,- € bez DPH.
*
http://www.nakladynatlac.sk/
Akciové produkty
Novinky
Riadiaca jednotka
gunitech na
ovládanie
imageRiadiaca jednotka na ovládanie LED pásov ...
53.19 EUR s DPH
( 1 602.45 Sk)
Renovovaný toner
Xerox WorkCentre
3210/3
imageNIE JE POTREBNÉ DODAŤ PRÁZDNY TONER. Kap ...
45.11 EUR s DPH
( 1 359.02 Sk)
Renovovaný toner
pre  HP CE261A
cyan pre
imageNIE JE POTREBNÉ DODAŤ PRÁZDNY TONER. Ren ...
70.2 EUR s DPH
( 2 114.90 Sk)
 
© Wtrade vytvorené redakčným systémom © MiBe ESHOP 2009, 14 EURO 
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk TOPlist Tovar.sk e-nakupovanie.sk - katalóg internetových obchodov Pocitadlo a statistiky zadarmo EshopLink.sk Tonery pre tlačiarne WebShopy - Katalóg internetových obchodov Internetové obchody Online-Obchod.sk - Akcie a zľavy, predaj, lacné shopy - Elektro, biela technika, parfémy, darčeky, pneu, notebooky, MP3 prehrávače, GPS navigácie, LCD televízory, digitálne fotoaparáty, šperky Elektronické obchody Online nákup zboží Katalóg stránok, vyhľadávač. Porovnanie ponúk stoviek e-shopov NajdiCenu.sk Navštívte predaj-tonerov.sk u ShopMania www pesiazona.sk najväčšia nákupná zóna na webe